Hizmetlerimiz

Bırakın Bewolt Halletsin

Sizler için en iyi hizmetleri
En yüksek hızda En Güvenlikli şekilde sunuyoruz

Veri Analizi

Exploit Tarayıcımız virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları gerçek zamanlı olarak doğrudan karantinaya alır.

Sınırsız Barındırma Alanı

Sınırsız alan sağladığımız için web sitenizin ve e-posta dosyalarınızın boyutu hakkında endişelenmenize gerek yok!

Yüksek Hızlı Sunucu

CloudLinux ve Nginx kombinasyonu, web sitenizin hızını ve dengesini garanti eder !

Çift Yedekleme

Veri bozulması nedeniyle artık yerel ve uzak yedeklemeler yapıyoruz !

Sınırsız E-posta

Sınırsız e-posta, istediğiniz zaman yükseltebileceğiniz 100 e-posta / saat yeteneği ile e-postanızı sorunsuz bir şekilde garanti eder!

7/24 Canlı Destek

4 MD (Müşteri Destek) 2 TD (Teknik Destek) Yetkili Personelimiz sizlere 24 saat yardımcı olmak için hazır

Özelleştirme

Özel VPS ve Sunucuya ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Dell Sunucu ve Montajlarını ihtiyaçlarınıza göre sağlıyoruz

Ücretsiz Hosting Taşıma

Ücretsiz olarak hosting'inizi bewolt hızına ulaştırmanıza yardımcı olmaya hazırız (belirli durumlar hariç)

Bewolt Size Neler Sunar

Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan (Alan Adı) kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini (Linux & Windows Hosting), sanal ve fiziksel sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

Siteniz için SSL lisans satışı, kurulumu ve sunucularınızın güvenliği için DDoS koruma hizmeti.

İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.