Bewolt

SSL SERTİFİKALARI

Web sitenizi güvenli hale getirin

Satın Al

SSL SERTİFİKALARI

Web sitenizi güvenli hale getirin

Neden Bewolt ?

Sizler için en iyi hizmetleri
En yüksek hızda En Güvenlikli şekilde sunuyoruz

Veri Analizi

Exploit Tarayıcımız virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları gerçek zamanlı olarak doğrudan karantinaya alır.

Sınırsız Barındırma Alanı

Sınırsız alan sağladığımız için web sitenizin ve e-posta dosyalarınızın boyutu hakkında endişelenmenize gerek yok!

Yüksek Hızlı Sunucu

CloudLinux ve Nginx kombinasyonu, web sitenizin hızını ve dengesini garanti eder !

Çift Yedekleme

Veri bozulması nedeniyle artık yerel ve uzak yedeklemeler yapıyoruz !

Sınırsız E-posta

Sınırsız e-posta, istediğiniz zaman yükseltebileceğiniz 100 e-posta / saat yeteneği ile e-postanızı sorunsuz bir şekilde garanti eder!

7/24 Canlı Destek

4 MD (Müşteri Destek) 2 TD (Teknik Destek) Yetkili Personelimiz sizlere 24 saat yardımcı olmak için hazır

Özelleştirme

Özel VPS ve Sunucuya ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Dell Sunucu ve Montajlarını ihtiyaçlarınıza göre sağlıyoruz

Ücretsiz Hosting Taşıma

Ücretsiz olarak hosting'inizi bewolt hızına ulaştırmanıza yardımcı olmaya hazırız (belirli durumlar hariç)

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz şeyleri sizin için bir araya getirdik,
ama yine de aklınıza takılan soru olursa destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yeni veya mevcut bir müşteri olarak, Bewolt ile yeni bir alan adı kaydetmek çok kolay.
Öncelikle alan adınızın kullanılmadığından emin olmak için alan adı araması yapın. Eğer istediğiniz alan adı müsait görünüyorsa "Satın Al" butonunu kullaranak siparişinizi oluşturunuz.
Not: Alan adınızı aldıktan sonra bir web site oluşturabilmeniz için bir de Web Hosting 'e ihtiyacınız olacaktır. Bunun içinde web hosting sayfamızdan sizin için en uygun paketi seçip sepetinize ekleyerek işleminize devam edebilirsiniz.

Tercihiniz ne olursa olsun, Bewolt'da alan adını kaydederken çeşitli üst düzey alan adları arasından seçim yapabilirsiniz. Doğru uzantılı alan adının seçilmesi, ziyaretçilere hangi bilgileri vurgulamak istediğiniz gibi çeşitli faktörlere bağlıdır..

.com uzantısı tartışmasız dünya genelinde en çok kullanılan alan adı uzantısıdır.
İlk çıktığı günden bu yana şirketler, kişisel web siteleri ve kuruluşlar tarafından tercih sıralamasında birinci önceliğe sahiptir.

Siparişinizin ödeme adımını tamamladıktan kısa bir süre sonra kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinize detaylı bilgileri içerin bir e-posta gelecektir.
Asıl önemli olan; gelecek olan ikinci e-postada ki linke tıklayıp alan adınızın size ait olduğunu onaylamanızdır.

Alan adı sitenizi tanımlayan ve tarayıcınızın adres çubuğunda bulunan addır. Alan adları ICANN'e kayıtlı kayıt kuruluşları tarafından küçük bir ücret karşılığında tescillenir. Alan adı sahibi olmak için bir ön koşul yoktur, büyük ya da küçük işletme olmanızın bir önemi yoktur, bireysel olarak kişisel projeleriniz için de alan adı sahibi olabilirsiniz. Her alan adı sağlayıcısı farklı bir ürün yelpazesi, farklı özellikler ve farklı bir hizmet kalitesi sunar.

Alan adı, müşterilerinize ve takipçilerinize karşı işletmenizin veya sizin internet üzerindeki güvenilirliğinizi artırır.
Bir alan adı kaydettirmenin başlıca faydaları şunlardır:
Çevrimiçi kimliğiniz kurulmuş olur.
Marka değeriniz sergilenir.
Arama motorlarında gözükmeye başlarsınız.
İş imkanlarınız genişler.
En önemlisi ise rakiplerinizin sizin isminizi tescilleyerek, isminizin dolandırıcılık gibi kötü niyetli faaliyetlerde kullanmasının önüne geçebilirsiniz.

Doğru alan adını bulmak, insanların sık sık ziyaret etmek isteyeceği bir site oluşturmaktaki ilk adımdır. Bewolt.com üzerindeki alan adı arama sihirbazını kullanarak dilediğiniz alan adının müsait olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Her alan adı IP adresi olarak adlandırılan bir internet adresine bağlıdır. Alan adları sayesinde internet kullanıcıları bu numaraları ezberlemek zorunda kalmadan websitelerini ziyaret edebilirler.
Bewolt.com adresini ziyaret ettiğinizde tarayıcınız ve bilgisayarınız sitemizin DNS kayıtlarını okur ve bu anlık yönlendirme işlemi sayesinde sunucumuzun içerisindeki dosyaları tespit ederek size sunar.
Diğer hizmet sağlayıcılar da genellikle Bewolt.com gibi alan adı aldığınızda sizin için otomatik olarak DNS kayıtları oluşturur.

Bewolt.com olarak alan adı süresiniz bitmesine 1 ay kala sistemimize kayıtlı olan e-posta adresinize bir bildirim gönderiyoruz.

Alan adınızın yenileme süresini kaçırdıysanız telaşa kapılmayın. Çünkü alan adınızı yeniden kullanabilmeniz için ortalama 30 günlük bir yenileme sürecine girer. Bu süreç içerisinden ödemesini yaparak alan adınıza tekrar sahip olabilirsiniz
.
Ancak yenileme süresi içinde alan adını yenilemezseniz, alan adınız ikinci aşama olan kurtarma sürecine girer. Bu süreç içerisinde alan adınızı yenilemek için normalden daha yüksek bir fiyat ödemeniz gerekir..

Alan adı kaydederken şu kurallara dikkat etmelisiniz:

Bir alan adı en fazla 63 karakter uzunluğunda olabilir.
Sadece İngilize harfler(a-z), rakamlar(0-9), tire işareti(-) desteklenmektedir. Boşluk ve özel karakterler (!,$,&,?) kullanılamaz.
Alan adının ilk ve son karakteri ile üçüncü ve dördüncü karakteri tire işareti(-) olamaz..